Jeroen van der Beek boekt toernooizege in café Havenzicht.
Op zondag 9 februari 2025 werd het tweede Havenzicht Ranking Toernooi gehouden, waar 40 enthousiaste deelnemers zich inschreven om deel te nemen aan de strijd. Dit keer werd er wederom gespeeld in de vorm van een 501 single toernooi, en de wedstrijden begonnen met poules. De deelnemers werden verdeeld over 10 poules van 4 spelers. Na de poulewedstrijden gingen de nrs 1 en twee naar de winnaarszijde en de nrs 3 en 4 naar de verliezersronde.
In de verliezersronde stonden Richard Broer en Lorenzo Verroen tegenover elkaar. Richard bereikte de finale door eerst een bye te krijgen, gevolgd door overtuigende overwinningen op Jewel Troost (3-0), Andy de Waaij (3-1) en in de halve finale een spannende 3-2 overwinning op Ger Verroen. Lorenzo kwam ook via de verliezersronde in de finale, na een bye, en winst op Ricardo van Mazijk (3-0), Michel Merrelaar (3-0) en een dominante 3-0 overwinning op Jan Snel in de halve finale. De finale eindigde uiteindelijk met een 4-1 overwinning voor Lorenzo Verroen.
In de finale van de winnaarsronde streden Jeroen van der Beek en Jan Karel om de titel. Jeroen bereikte de finale na overtuigende overwinningen op Robert Jan Koolstra (3-0), Wesley van de Graaf (3-1), Anoop Ramdajal (4-3) en een knappe 4-2 zege op Nigel van Milligen in de halve finale. Jan Karel had eerder een bye gekregen, gevolgd door overwinningen op Simon Aupperlee (3-1), Jeremy Fitters (4-1) en Wilbert van Veen (4-2) in de halve finale. De finale was spannend, maar Jeroen van der Beek trok aan het langste eind met een 5-3 overwinning.
Van de 40 deelnemers waren er 4 dames aanwezig, waarvan Deborah van der Sluijs en Jewel Troost het verst kwamen in het toernooi. Omdat zij beide ver in het toernooi kwamen, werd de prijs voor de beste dame gedeeld tussen deze twee dames.
Er werden tijdens het toernooi in totaal 15 keer een score van 180 genoteerd, waarvan Nigel van Milligen de meeste (4 stuks) voor zijn rekening nam. De dames wisten deze keer geen hoge finish te gooien, waardoor de prijs voor de hoogste finish bij de dames verviel. De hoogste finish van het toernooi werd echter behaald door Jeroen van der Beek, die een indrukwekkende 156 finish realiseerde.
Het derde Havenzicht Ranking Toernooi zal plaatsvinden op zondag 9 maart 2025. Ook dit toernooi zal een 501 single toernooi zijn, en de inschrijving is geopend tot 12:45 uur, met de aftrap om 13:00 uur. We kijken ernaar uit om je daar te zien!
Tot 9 maart!
