benito vd pas 2016Benito v.d. Pas heeft afgelopen zaterdag in Barnsley zijn derde Players Championship toernooizege van 2016 behaald. Op het laatste Players Championship toernooi van het jaar werd in de finale Dave Chisnall met 6-1 het nakijken gegeven.

Van de Pas was op weg naar de finale een maatje te groot voor Dimitri Van den Bergh, Ted Evetts, Robert Owen, Jamie Lewis en Matthew Edgar. In de halve finale tegen Justin Pipe, liep v.d. Pas tegen een 4-1 en 5-4 achterstand op, maar uiteindelijk trok hij met 6-5 aan het langste eind.

Dave Chisnall versloeg op weg naar de finale Tony Newell, Scott Dale, Ronnie Baxter, Steve West, James Wilson en in de halve finale Daryl Gurney.

Achter Benito van de Pas was Christian Kist de beste Nederlander met een plaats in de kwartfinale. Jan Dekker vond een ronde eerder met 6-5 zijn Waterloo tegen Kist. Raymond van Barneveld haalde ditmaal de 3e ronde waarin Daryl Gurney te sterk bleek.

Players Championship 20
October 22, Barnsley Metrodome
1e ronde
Mensur Suljovic (1) 6-2 Haruki Muramatsu
Yordi Meeuwisse 6-3 Kevin Painter
Robert Thornton (32) 6-5 Jason Wilson
Mike De Decker 6-4 Paul Milford
Raymond van Barneveld 6-2 Terry Jenkins (16)
Joe Murnan 6-1 Matthew Dennant
Daryl Gurney (17) 6-2 Darren Johnson
Ryan Meikle 6-4 Vincent Kamphuis
Ross Smith 6-2 Kim Huybrechts (8)
Christian Kist 6-3 Andy Hamilton
Mark Webster (25) 6-4 Ron Meulenkamp
Paul Nicholson 6-4 Mickey Mansell
Alan Norris (9) 6-5 Peter Hudson
Andy Parsons 6-1 Dean Winstanley
Jan Dekker 6-5 Chris Dobey (24)
Keegan Brown 6-3 Ronny Huybrechts
Mark Frost 6-3 Ian White (5)
Max Hopp 6-3 Alan Tabern
Steve Hine 6-1 Jamie Caven (28)
Andy Jenkins 6-0 Shaun Griffiths
Stephen Bunting (12) 6-3 Jamie Robinson
Kevin Dowling 6-4 Rowby-John Rodriguez
James Wilson (21) 6-3 Brett Claydon
Johnny Haines 6-5 Ricky Evans
Dave Chisnall (4) 6-2 Tony Newell
Scott Dale 6-2 Mick McGowan
Vincent van der Voort (29) 6-5 John Bowles
Ronnie Baxter 6-3 Ray Campbell
Jeffrey de Graaf 6-5 Gary Anderson (13)
John Henderson 6-2 Andy Smith
Steve West (20) 6-5 Nathan Aspinall
Dave Ladley 6-0 Andy Boulton
Peter Wright (2) 6-3 Brian Woods
Simon Preston 6-3 Steve McNally
Prakash Jiwa 6-3 Jermaine Wattimena (31)
Devon Petersen 6-2 Stuart Kellett
Ken MacNeil 6-0 Michael Smith(15)
Matt Clark 6-3 William O'Connor
Adrian Lewis (18) 6-0 Jason Marriott
Jonny Clayton 6-4 Berry van Peer
Brendan Dolan 6-5 Simon Whitlock (7)
Mark Walsh 6-4 Jim Walker
Justin Pipe (26) 6-3 Wes Newton
Richie Corner 6-4 Simon Stevenson
Dennis Smith 6-5 Gerwyn Price (10)
Colin Littlecott 6-5 James Richardson
Mervyn King (23) 6-1 Nigel Daniels
John Part 6-1 David Pallett
Dick van Dijk 6-4 James Wade (6)
Ricky Williams 6-1 Terry Temple
Robbie Green (27) 6-3 Harry Robinson
Darren Webster 6-2 Mike Zuydwijk
Matthew Edgar 6-4 Jelle Klaasen (11)
Wayne Jones 6-4 Darron Brown
Cristo Reyes (22) 6-5 Jeffrey de Zwaan
Trevor Burkhill 6-3 Jonathan Worsley
Benito van de Pas (3) 6-1 Dimitri Van den Bergh
Ted Evetts 6-5 Kirk Shepherd
Robert Owen 6-5 Josh Payne (30)
Dirk van Duijvenbode 6-3 Steve Brown
Joe Cullen (14) 6-0 Ryan Palmer
Andrew Gilding 6-3 Nigel Heydon
Nathan Derry 6-2 Steve Beaton (19)
Jamie Lewis 6-3 Jason Lovett

2e ronde
Mensur Suljovic 6-1 Yordi Meeuwisse
Robert Thornton 6-2 Mike De Decker
Raymond van Barneveld 6-5 Joe Murnan
Daryl Gurney 6-4 Ryan Meikle
Christian Kist 6-2 Ross Smith
Paul Nicholson 6-4 Mark Webster
Alan Norris 6-1 Andy Parsons
Jan Dekker 6-1 Keegan Brown
Max Hopp 6-3 Mark Frost
Andy Jenkins 6-5 Steve Hine
Stephen Bunting 6-4 Kevin Dowling
James Wilson 6-5 Johnny Haines
Dave Chisnall 6-2 Scott Dale
Ronnie Baxter 6-3 Vincent van der Voort
John Henderson 6-4 Jeffrey de Graaf
Steve West 6-1 Dave Ladley
Peter Wright 6-5 Simon Preston
Prakash Jiwa 6-2 Devon Petersen
Matt Clark 6-4 Ken MacNeil
Adrian Lewis 6-3 Jonny Clayton
Mark Walsh 6-4 Brendan Dolan
Justin Pipe 6-3 Richie Corner
Dennis Smith 6-3 Colin Littlecott
John Part 6-3 Mervyn King
Ricky Williams 6-1 Dick van Dijk
Robbie Green 6-5 Darren Webster
Matthew Edgar 6-5 Wayne Jones
Cristo Reyes 6-4 Trevor Burkhill
Benito van de Pas 6-3 Ted Evetts
Robert Owen 6-1 Dirk van Duijvenobde
Andrew Gilding 6-4 Joe Cullen
Jamie Lewis 6-4 Nathan Derry

3e ronde
Mensur Suljovic 6-1 Robert Thornton
Daryl Gurney 6-2 Raymond van Barneveld
Christian Kist 6-4 Paul Nicholson
Jan Dekker 6-4 Alan Norris
Andy Jenkins 6-3 Max Hopp
James Wilson 6-5 Stephen Bunting
Dave Chisnall 6-1 Ronnie Baxter
Steve West 6-3 John Henderson
Peter Wright 6-5 Prakash Jiwa
Adrian Lewis 6-0 Matt Clark
Justin Pipe 6-1 Mark Walsh
Dennis Smith v6-4 John Part
Robbie Green 6-2 Ricky Williams
Matthew Edgar 6-2 Cristo Reyes
Benito van de Pas 6-3 Robert Owen
Jamie Lewis 6-5 Andrew Gilding

4e Round
Daryl Gurney 6-2 Mensur Suljovic
Christian Kist 6-5 Jan Dekker
James Wilson 6-4 Andy Jenkins
Dave Chisnall 6-4 Steve West
Peter Wright 6-5 Adrian Lewis
Justin Pipe 6-1 Dennis Smith
Matthew Edgar 6-4 Robbie Green
Benito van de Pas 6-3 Jamie Lewis

Kwartfinale
Daryl Gurney 6-3 Christian Kist
Dave Chisnall 6-2 James Wilson
Justin Pipe 6-5 Peter Wright
Benito van de Pas 6-2 Matthew Edgar

Halve finale
Dave Chisnall 6-4 Daryl Gurney
Benito van de Pas 6-5 Justin Pipe

Finale
Benito van de Pas 6-1 Dave Chisnall