joeri stefanAangezien we helaas een flinke achterstand hebben opgelopen met de verslagen, brengen we de komende tijd enkele combi-verslagen uit waarmee we de opgelopen achterstand proberen in te halen. Wanneer we de achterstand hebben ingehaald zullen er weer op tijd wekelijkse verslagen volgen, zoals jullie van ons gewend zijn!
.

Toernooi: 1e editie Winners Youth Trophy 2019
Datum: Zondag 24 maart
Leeftijd: Tot en met 17 jaar
Aantal deelnemers: 23
Hoogste finish: Indy Reedijk (94F)

Uitslagen verliezersronde

Kwartfinale:
Milan Gardenier 0-2 Indy Reedijk
Dylan van Schelt 2-0 Nick van Geemert
Jamie Vijgeboom 2-0 Jordy Breur
Ross van der Griendt 0-2 Thomas Genissen

Halve finale:
Indy Reedijk 2-1 Dylan van Schelt
Jamie Vijgeboom 2-0 Thomas Genissen

Finale:
Indy Reedijk 3-1 Jamie Vijgeboom

Uitslagen winnaarsronde

Kwartfinale:
Luuk Keizerwaard 3-2 Sharif Pataca
Joeri Sanderson 3-2 Melvin van den Boogert
Jermo Schipper 1-3 Lars Verhage
Finn Langerak 0-3 Stefan Sanderson

Halve finale:
Luuk Keizerwaard 0-3 Joeri Sanderson
Lars Verhage 2-3 Stefan Sanderson

Finale:
Joeri Sanderson (16 jr.) 3-4 Stefan Sanderson (14 jr.)
.

schols vd boogaardToernooi: 4e editie Winners Moneydarts 2019
Datum: Zondag 5 mei
Aantal deelnemers: 24
Aantal 180’ers: 17x (Wesley Schols 5x)
Beste dame: Claudia van Driel (9e WR)
Hoogste finish: Wesley Schols (156F)

Uitslagen verliezersronde

Kwartfinale:
Lars Verhage 0-3 Sabrina Jongenotter
Stefan Sanderson 0-3 Nick Buyks
Joeri Sanderson 1-3 Dirk van de Graaf
Winston van de Graaf 3-0 Victor Scholten

Halve finale:
Sabrina Jongenotter 1-3 Nick Buyks
Dirk van de Graaf 1-3 Winston van de Graaf

Finale:
Nick Buyks 2-4 Winston van de Graaf

Uitslagen winnaarsronde

Kwartfinale:
Melvin van den Boogert 1-4 Mathieu de Loos
Marco Buyks 1-4 Patrick van den Boogaard
Wesley van Beekum 1-4 Wesley Schols
Berry Herks 4-0 Sven Eijkelenkamp

Halve finale:
Mathieu de Loos 0-5 Patrick van den Boogaard
Wesley Schols 5-4 Berry Herks

Finale:
Patrick van den Boogaard 1-6 Wesley Schols
.

pim winstonToernooi: 2e Winners Youth Trophy 2019
Datum: Zondag 26 mei
Leeftijd: Tot en met 17 jaar
Aantal deelnemers: 18
Aantal 180’ers: 3x (Pim van Bijnen 3x)
Hoogste finish: Pim van Bijnen (167F)

Uitslagen verliezersronde

Kwartfinale:
Sharif Pataca – Bye
Bas Pot 2-3 Indy Reedijk
Leon de Penning – Bye
Jessie de Ruiter 0-3 Aime van Brugge

Halve finale:
Sharif Pataca 0-3 Indy Reedijk
Leon de Penning 1-3 Aime van Brugge

Finale:
Indy Reedijk 3-1 Aime van Brugge

Uitslagen winnaarsronde

Kwartfinale:
Lars Verhage 2-4 Jamai van den Herik
Winston van de Graaf 4-0 Jamie Vijgeboom
Dylan van Schelt 1-4 Pim van Bijnen
Alec Polak 0-4 Pascal Kramer

Halve finale:
Jamai van den Herik 3-4 Winston van de Graaf
Pim van Bijnen 4-1 Pascal Kramer

Finale:
Winston van de Graaf 0-5 Pim van Bijnen (85,67 gem. / 1x 180 / 100,116,120 finish)
.
Zoals eerder aangegeven heeft Winners Café te Numansdorp helaas haar deuren moeten sluiten, waardoor dit dus ook de laatste toernooien daar waren. Echter zijn we druk bezig met het zoeken naar een nieuwe locatie voor de jeugdtoernooien in de Hoeksche Waard en is de vrijdagavondranking inmiddels verplaatst naar de WSV Tarwewijk te Rotterdam.
.
Bekijk onze Facebookpagina HW Darts voor alle aankomende toernooi en verdere informatie.

Tot dan!