Zondag 21 juli 2019 werd het 10e toernooi van dit jaar gehouden en dat was ook de 2e koppel.
Er kwamen deze keer 23 koppels langs de tafel gekomen om in te schrijven.
We hadden 3 poules van 5 en 2 poules van 2.
De uitslagen van de poules waren:

Poule 1   Poule 2
1e Jan Karel / Stefano v. Engelen   1e Brendan Drumm / Richard Broer
2e Jaap Dijksman / Cor Ernst   2e Wilco Mulder / Thom v. d. Herik
3e Wim Doesburg / Jan Snel   3e Jeroen v. Die / Ruud Schipper
4e Agnes Gouman / Schier Gouman   4e Zereso Zeverboom / Shirley Geelen
5e Sylvia Urbanski / Axel Zwaving   5e Corrine Karel / Andy Karel
     
Poule 3   Poule 4
1e Manuel Marques / Ron Willemstein   1e Ardy Jongenelen / Mittchel v. Schukkmann
2e Ger Verroen / Jan d. Vormer   2e Dushi Wouters / Lydia Wouters
3e Danny v. Trijp / Julie Koenes   3e Simon Aupperlee / Remco Mak
4e Ben Michels / Stefan v. Waterschoot   4e Remco Oost / Dennie Jorens
5e Maurice d. Jong / Ad Ouwens    
     
Poule 5    
1e Erik v. Rijswijk / Nigel v. Milligen    
2e Wesley Plaisier / Daisy v. Driel    
3e Lorenzo Verroen / Dennis Zijdemans    
4e Gert Jan v. d. Ruit / Danny Mak    

Na de poule werd in de winnaars ronde de finale gespeeld tussen Jan Karel / Stefano v. Engelen en Ardy Jongenelen / Mittchel v. Schukkmann.
Jan / Stefano kwamen in de finale door te winnen van Jeroen v. Die / Ruud Schipper 3-1 en in de halve finale van Manuel Marques / Ron Willenstein 4-3.
Ardy / Mittchel deden dit tegen Wim Doesburg / Jan Snel 30, Wesley Plaisier / Daisy v. Driel 3-1 en in de halve finale van Brendan Drumm / Richard Broer 4-2.
De finale werd met 5-3 een prooi voor Ardy Jongenelen en Mittchel v. Schukkmann.

In de verliezers ronde ging de finale tussen Ben Michels / Stefan v. Waterschoot en Lorenzo Verroen / Dennis Zijdemans.
Ben / Stefan kwamen in de finale door winst op Simon Aupperlee / Remco Mak 3-0 en in de halve finale van Gert Jan v. d. Ruit / Danny Mak 3-2.
Lorenzo / Dennis deden helzelfde tegen Remco Oost / Dennie Jorens 3-1 en in de halve finale van Zereso Zeverboom / Shirley Geelen 3-1.
De finale werd uit eindelijk met 4-2 gewonnen door Lorenzo Verroen en Dennis Zijdemans.

In totaal werd er 29 maal een 180 score gegooid. Mittchel v. Schukkmann en Jan Karel gooide er met 4 stuks hier de meeste van. De hoogste finish kwam op naam van Danny v. Trijp met een 132 finish.
Bij de dames werd de hoogste finish gegooid door Lydia Wouter met een 73 finish.

Het 11e toernooi wordt gespeeld op zondag 18 augustus en dat is dan eer een single toernooi.
Hoop jullie dan weer allemaal t kunnen begroeten en in te schrijven.