PL Naam Aantal
1 Patrick Ziemer 3
2 Pascal den Tuinder 3
3 Ron Kars 3
4 Cor Ernst 3
5 Nigel van Milligen 3
6 Gino Blom 2
7 Dennis de Jong 2
8 Jan Karel 2
9 Jan Bakels 2
10 Wim Doesburg 1
11 Remco Mak 1
12 Ardy Jongenelen 1
13 Simon Aupperlee 1
14 Robert Jan Koolstra 1
15 Geordie Marties 1
16 Kevin Wiersma 1
17 Marcel Reinders 1
18 Jeroen van Die 1
19 Patrick Huiskens 1
20 Marco Bontenbal 1
21 Ben Michels 1
22 Stefan Waterschoot 1
23 Ruud Schipper 1
24 Thom van den Herik 1
25 Danny de Reus 1

Pl Naam: Pnt: Gesp: 1
1 Cor Ernst 19 1 19
2 Nigel van Milligen 16 1 16
3 Geordie Marties 14 1 14
4 Jan Karel 14 1 14
5 Michael van Dijk 12 1 12
6 Ron Kars 12 1 12
7 Ruud Schipper 12 1 12
8 Leon Blokker 12 1 12
9 Oscar Wijsbroek 10 1 10
10 Tony Buitelaar 10 1 10
11 Jan Bakels 10 1 10
12 Auke Reinders 10 1 10
13 Patrick Ziemer 10 1 10
14 Patrck Toom 10 1 10
15 Ardy Jongenelen 10 1 10
16 Andy de Waaij 10 1 10
17 Danny de Reus 10 1 10
18 Rowdy Rook 8 1 8
19 Kevin Wiersma 8 1 8
20 Patrick Huiskens 8 1 8
21 Marco Bontenbal 8 1 8
22 Marcel Reinders 8 1 8
23 Chiel Schouten 8 1 8
24 Dennis de Jong 8 1 8
25 Gino Blom 8 1 8
26 Lydia Wouters 8 1 8
27 Jeroen van Die 8 1 8
28 Davey Baan 8 1 8
29 Ben Michels 8 1 8
30 Stefan Waterschoot 8 1 8
31 Ger Verroen 8 1 8
32 Wilco Mulder 8 1 8
33 Dim v.d. Meer 8 1 8
34 Fred Verdonk 7 1 7
35 Vincent de Gelder 7 1 7
36 Arjo van Goolen 6 1 6
37 Manuel Marques 6 1 6
38 Thom v.d. Herik 6 1 6
39 Jan Snel 6 1 6
40 Danny Noordijk 6 1 6
41 Marcel Koolmees 6 1 6
42 Axel Zwaving 6 1 6
43 Jan de Vormer 6 1 6
44 Hans Stiphout 6 1 6
45 Erik Visser 6 1 6
46 Simon Auperlee 6 1 6
47 Peter Zimmer 6 1 6
48 Remco Mak 6 1 6
49 Andy Karel 5 1 5
50 Ricardo Bal 5 1 5
51 Marco Los 5 1 5
52 Pascal den Tuinder 5 1 5
53 Wim Doesburg 5 1 5
54 Gerrit Geelen 5 1 5
55 Tristan Koedood 5 1 5
56 Ferry de Ling 5 1 5
57 Emiel van Toledo 4 1 4
58 Ben Dienaar 4 1 4
59 Ton Louwersheimer 4 1 4
60 Shirley Geelen 4 1 4
61 Michael de Waard 4 1 4
62 Nicolette Klein 4 1 4
63 Anneke Brown 4 1 4
64 Hans v.d. Giessen 4 1 4
65 Robert-Jan Koolstra 4 1 4
66 Remco Oost 4 1 4
67 Robin Dikmans 4 1 4
68 Piet Langedijk 4 1 4
69 Corrine Karel 4 1 4
70 Gert Jan v.d. Ruit 4 1 4
71 Lorenzo Verroen 4 1 4
72 Rob Baan 4 1 4
73 Jens Los 3 1 3
74 Danny Mak 3 1 3
75 Theo Kok 3 1 3
76 Maurice de Jong 3 1 3
77 Schier Gouman 3 1 3
78 Jaap Dijksman 3 1 3

Agnes & SchierVanavond is onder toeziend oog van diverse Greyhounds en Nailgirls de loting verricht voor het finaletoernooi van de Agnes & Schier ranking wat komende zondag plaatsvind. In de A- poule nemen 11 spelers verdeeld over drie poules deel aan de strijd om de Euro's terwijl in de B- poule 12 deelnemers verdeeld zijn over vier poules. De aanvang van het finaletoernooi, is om 12.00 uur, de geplaatsten worden verzocht zich voor 11.45 uur aan de wedstrijdtafel te melden.

Na de poulewedstrijden zal het toernooi worden afgespeeld in een knock-out winnaars- en verliezers- ronde waarbij aan het eind van het toernooi als toetje de winnaar van de A finale het tegen de winnaar van de B finale zal opnemen.