PL Naam Aantal
1 Nigel van Milligen 10
2 Cor Ernst 8
3 Jan Karel 5
4 Ben Michels 4
5 Patrick Ziemer 3
6 Pascal den Tuinder 3
7 Ron Kars 3
8 Jan Bakels 3
9 Dennis Zijdemans 3
10 Gino Blom 2
11 Dennis de Jong 2
12 Geordie Marties 2
13 Erik van Rijswijk 2
14 Ricardo Ham 2
15 Vincent de Gelder 2
16 Wim Doesburg 1
17 Remco Mak 1
18 Ardy Jongenelen 1
19 Simon Aupperlee 1
20 Robert Jan Koolstra 1
21 Kevin Wiersma 1
22 Marcel Reinders 1
23 Jeroen van Die 1
24 Patrick Huiskens 1
25 Marco Bontenbal 1
26 Stefan Waterschoot 1
27 Ruud Schipper 1
28 Thom van den Herik 1
29 Danny de Reus 1
30 Patrick Toom 1
31 Rowdy Rook 1
32 Hans in 't Veld 1
33 Gerrit Geelen 1
34 Wilco Mulder 1
35 Davey Baan 1
36 Remco Oost 1
37 Emiel van Toledo 1
38 Leon Blokker 1

Pl Naam Finish
1 Nigel van Milligen 126
2 Nigel van Milligen 124
3 Peter Zimmer 123
4 Ricardo Ham 121
5 Cor Ernst 120
6 Mike Codami 120
7 Jan Karel 120
8 Daisy van Driel - Bakker 116
9 Rob Baan 116
10 Nigel van Milligen 115
11 Jan Karel 112
12 Hans in 't Veld 110
13 Jan Karel 110
14 Anouk Lokum 106
15 Schier Gouman 104
16 Willem Sleypen 104
17 Marco Bontenbal 101
18 Erik van Rijswijk 100
19 Lydia Wouters 80

Pl Naam: Pnt: Gesp: 1 2
1 Nigel van Milligen 35 2 16 19
2 Cor Ernst 33 2 19 14
3 Jan Karel 30 2 14 16
4 Leon Blokker 26 2 12 14
5 Ruud Schipper 20 2 12 8
6 Oscar Wijsbroek 20 2 10 10
7 Jan Bakels 20 2 10 10
8 Patrck Toom 20 2 10 10
9 Wilco Mulder 20 2 8 12
10 Geordie Marties 19 2 14 5
11 Ron Kars 18 2 12 6
12 Danny de Reus 18 2 10 8
13 Ben Michels 18 2 8 10
14 Stefan Waterschoot 18 2 8 10
15 Manuel Marques 18 2 6 12
16 Ardy Jongenelen 16 2 10 6
17 Rowdy Rook 16 2 8 8
18 Chiel Schouten 16 2 8 8
19 Ger Verroen 16 2 8 8
20 Davey Baan 15 2 8 7
21 Vincent de Gelder 15 2 7 8
22 Auke Reinders 14 2 10 4
23 Dennis de Jong 14 2 8 6
24 Danny Noordijk 14 2 6 8
25 Hans Stiphout 14 2 6 8
26 Peter Zimmer 14 2 6 8
27 Emiel van Toledo 14 2 4 10
28 Andy de Waaij 13 2 10 3
29 Ricardo Bal 13 2 5 8
30 Michael van Dijk 12 1 12  
31 Ricardo Ham 12 1   12
32 Erik van Rijswijk 12 1   12
33 Kevin Wiersma 12 2 8 4
34 Marcel Koolmees 12 2 6 6
35 Patrick Huiskens 11 2 8 3
36 Marco Bontenbal 11 2 8 3
37 Fred Verdonk 11 2 7 4
38 Jan de Vormer 11 2 6 5
39 Erik Visser 11 2 6 5
40 Simon Auperlee 11 2 6 5
41 Remco Oost 11 2 4 7
42 Schier Gouman 11 2 3 8
43 Tony Buitelaar 10 1 10  
44 Patrick Ziemer 10 1 10  
45 Hans in 't Veld 10 1   10
46 Edwin Boot 10 1   10
47 Wilbert van Veen 10 1   10
48 Axel Zwaving 10 2 6 4
49 Gerrit Geelen 10 2 5 5
50 Pascal den Tuinder 9 2 5 4
51 Ferry de Ling 9 2 5 4
52 Lorenzo Verroen 9 2 4 5
53 Rob Baan 9 2 4 5
54 Marcel Reinders 8 1 8  
55 Gino Blom 8 1 8  
56 Lydia Wouters 8 1 8  
57 Jeroen van Die 8 1 8  
58 Dim v.d. Meer 8 1 8  
59 Ruud v.d. Spek 8 1   8
60 Dennis Zijdemans 8 1   8
61 Joey-Rus Hartland 8 1   8
62 Willem Sleypen 8 1   8
63 Ron Willemstein 8 1   8
64 Anneke Brown 8 2 4 4
65 Corrine Karel 8 2 4 4
66 Gert Jan v.d. Ruit 8 2 4 4
67 Alwin Overduin 7 1   7
68 Arjo van Goolen 6 1 6  
69 Thom v.d. Herik 6 1 6  
70 Jan Snel 6 1 6  
71 Remco Mak 6 1 6  
72 Richard Meeldijk 6 1   6
73 Mike Codami 6 1   6
74 Michel Oversluizen 6 1   6
75 Patrick Klapwijk 6 1   6
76 Daisy van Duin 6 1   6
77 Andy Karel 5 1 5  
78 Marco Los 5 1 5  
79 Wim Doesburg 5 1 5  
80 Tristan Koedood 5 1 5  
81 Wesley Rus Hartland 5 1   5
82 Ben Dienaar 4 1 4  
83 Ton Louwersheimer 4 1 4  
84 Shirley Geelen 4 1 4  
85 Michael de Waard 4 1 4  
86 Nicolette Klein 4 1 4  
87 Hans v.d. Giessen 4 1 4  
88 Robert-Jan Koolstra 4 1 4  
89 Robin Dikmans 4 1 4  
90 Piet Langedijk 4 1 4  
91 Cindy Niuwenhuizen 4 1   4
92 Devon Voetee 4 1   4
93 Michel Merrelaar 4 1   4
94 Menno Angenent 4 1   4
95 Anouk Lokum 4 1   4
96 Jeroen Luyten 4 1   4
97 Agnes Gouman 4 1   4
98 Jens Los 3 1 3  
99 Danny Mak 3 1 3  
100 Theo Kok 3 1 3  
101 Maurice de Jong 3 1 3  
102 Jaap Dijksman 3 1 3  
103 Cretienne Godschalk 3 1   3

Agnes & SchierVanavond is onder toeziend oog van diverse Greyhounds en Nailgirls de loting verricht voor het finaletoernooi van de Agnes & Schier ranking wat komende zondag plaatsvind. In de A- poule nemen 11 spelers verdeeld over drie poules deel aan de strijd om de Euro's terwijl in de B- poule 12 deelnemers verdeeld zijn over vier poules. De aanvang van het finaletoernooi, is om 12.00 uur, de geplaatsten worden verzocht zich voor 11.45 uur aan de wedstrijdtafel te melden.

Na de poulewedstrijden zal het toernooi worden afgespeeld in een knock-out winnaars- en verliezers- ronde waarbij aan het eind van het toernooi als toetje de winnaar van de A finale het tegen de winnaar van de B finale zal opnemen.