| Paul Nicholson verrassende winnaar van het totesport.com Players Championship. | ||||
|
Gisteren werd in Purlfleet het totesport.com Players Championship vanaf de kwartfinale afgespeeld waarbij de Australiër Paul Nicholson aan het eind van de dag zich de grote winnaar mocht noemen. In de eerste wedstrijd van de dag zorgde Nicholson al voor een kleine verassing door Adrian Lewis met 9-7 huiswaarts te zenden. Nadat Colin Osborne met het kleinst mogelijke verschil Wes Newton verslagen had mocht Phil Taylor aantreden tegen Colin Lloyd. Nu heeft Phil normaal gesproken weinig te duchten van Lloyd maar ditmaal moest hij toch echt werken voor zijn geld. Lloyd wist zelfs op een 5-3 voorsprong te geraken maar wist deze niet vast te houden. Aan het eind van de partij stond er een 9-7 score in het voordeel van Taylor op het bord die in deze partij zijn enige 100+ gemiddelde van het toernooi haalde. De laatste wedstrijd van de kwartfinale ging tussen Mervyn King en Wayne Jones. Beide spelers hielden elkaar scorend wel aardig in evenwicht maar op de dubbels ging Jones dan toch onderuit wat resulteerde in een 9-2 zege voor King. In de andere halve finale droeg Nicholson zorg voor de grootste verrassing van het toernooi met de uitschakeling van Phil Taylor. Phil kwam al snel op een 3-1 voorsprong maar zag Nicholson via finishes van 124 en 130 de stand weer gelijktrekken. Bij een 4-4 stand en Taylor op 32 liet Nicholson een 170 finish noteren en kwam daarmee voor de eerste maal op voorsprong in de partij die hij vervolgens vergrote naar 6-4. Dat de Australiër Taylor na liet denken bewees het feit dat Taylor een Barneveld actie ondernam, wijzing in de darts hetgeen slechts even succesvol was, Nicholson liep gewoon naar een 9-7 voorsprong. Bij een 9-8 stand kreeg Nicholson twee darts voor de winst maar liet deze nog onbenut wat en 9-9 stand opleverde. In de laatste leg had Taylor het voordeel maar was het Nicholson die als eerste op de dubbel mocht en die deze ditmaal ook raakte. Exit Taylor en een nieuwe winnaar van het Players Championship als resultaat. Finale King versus Nicholson. Jammer van deze finale was dat beide spelers hun slechtste spel van het toernooi lieten zien. Hoewel het er lange tijd naar uitzag dat King er met deze zege vandoor zou gaan, via 5-4 en 7-5 liep hij naar 9-7 maar zag daarna Nicholson toch het heft in handen nemen. Drie legs op zij gingen naar hem en bij liep zelfs uit naar een 12-10 stand. Nadat King de 12-11 had gemaakt maakte de Australiër het karwei in de 24e leg dan toch af en kreeg loon naar werken. Voor King restte niets anders als de £24.000,- die hem naar de 4e plaats op de Order of Merit bracht. Nicholson verdubbelde zijn prijzengeld met de £60.000,- hoofdprijs.
Alleen geregistreerde gebruikers mogen commentaar plaatsen!
Powered by !JoomlaComment 3.26
3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved." |








Gisteren werd in Purlfleet het totesport.com Players Championship vanaf de kwartfinale afgespeeld waarbij de Australiër Paul Nicholson aan het eind van de dag zich de grote winnaar mocht noemen. In de eerste wedstrijd van de dag zorgde Nicholson al voor een kleine verassing door Adrian Lewis met 9-7 huiswaarts te zenden. Nadat Colin Osborne met het kleinst mogelijke verschil Wes Newton verslagen had mocht Phil Taylor aantreden tegen Colin Lloyd. Nu heeft Phil normaal gesproken weinig te duchten van Lloyd maar ditmaal moest hij toch echt werken voor zijn geld. Lloyd wist zelfs op een 5-3 voorsprong te geraken maar wist deze niet vast te houden. Aan het eind van de partij stond er een 9-7 score in het voordeel van Taylor op het bord die in deze partij zijn enige 100+ gemiddelde van het toernooi haalde.